PL EN DE

Zapraszamy na obozy w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich!

09.01.2023

Obozy żeglarskie dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapisów.

Szkolenia żeglarskie na Mazurach dla każdego

Biuro żeglarskie „Błękitny Piotruś” specjalizuje się w organizacji intensywnych siedmio- lub czternastodniowych kursów oraz szkoleń żeglarskich na Mazurach dla młodzieży i dorosłych. Zdobądź praktyczną wiedzę niezbędną do uzyskania patentu na Żeglarza Jachtowego. Spędź aktywnie czas na łonie natury, odkryj nowe miejsca na mapie Polski, poznaj ciekawych, pełnych pasji ludzi i odetchnij od codziennych trosk. Nasze szkolenia żeglarskie na Mazurach są otwarte dla wszystkich powyżej 13 roku życia. Każdy jest u nas mile widziany! Na kurs żeglarski mogą zapisać się zarówno osoby początkujące, zaawansowani żeglarze, jak i stare wilki morskie, które chcą przypomnieć sobie, jak to jest łapać wiatr w żagle i doszlifować swoje umiejętności.

Przeżyj z nami niepowtarzalną przygodę, która zapadnie Ci w pamięć na długie lata i pozwoli cieszyć się uprawnieniami żeglarza jachtowego podczas rejsów z rodziną lub przyjaciółmi. Zapraszamy na pokład!

Rejsy po Mazurach – aktywny wypoczynek!

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, żeby wrócić z urlopu z bagażem wyjątkowych wspomnień i pakietem fantastycznych zdjęć. Spróbuj swoich sił pod żaglami! Dzika, mazurska przyroda, wiatr i woda – to nasz żywioł. Jeżeli lubisz aktywny wypoczynek to zapraszamy na nasze rejsy rekreacyjno-turystyczne na Mazurach.

Skontaktuj się z nami!

Napisz: biuro@blekitnypiotrus.pl

Zadzwoń: +48 58 3454543

 

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543