PL EN DE

REGULAMINY IMPREZ

REGULAMIN REJSÓW dla dorosłych i studentów

 1. Uczestnik rejsu zobowiązany jest stosować się do regulaminu rejsu oraz poleceń prowadzących rejs.
 2. Uczestnik rejsu zobowiązany jest zabrać ze sobą odpowiedni dowód tożsamości lub książeczkę żeglarską jeżeli posiada.
 3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny, rzeczy wartościowe oraz rzeczy pozostawione przez uczestników podczas pobytu oraz w środkach transportu.
 4. W przypadku poważnego naruszenia reguł rejsu, uczestnik zostanie wydalony z rejsu na koszt własny.
 5. Uczestnik ponosi odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez niego podczas rejsu.
 6. Uczestnik powinien zaopatrzyć się w niezbędny ekwipunek (ubrania, obuwie, rzeczy osobiste).
 7. Uczestnik rejsu w przypadku gdy nie posiada umiejętności pływania w stopniu dobrym obowiązany jest do przebywania na jachcie w kamizelce asekuracyjnej.
 8. Na jachtach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

 


 

REGULAMIN REJSÓW dla młodzieży

 1. Uczestnik rejsu zobowiązany jest stosować się do regulaminu rejsu oraz poleceń wychowawców.
 2. Uczestnik rejsu zobowiązany jest zabrać ze sobą odpowiedni dowód tożsamości lub aktualną legitymację szkolną, książeczkę żeglarską jeżeli posiada.
 3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny, rzeczy wartościowe oraz rzeczy pozostawione przez uczestników podczas pobytu oraz w środkach transportu.
 4. W przypadku spożywania alkoholu, przebywania pod jego wpływem lub poważnego naruszenia reguł rejsu, uczestnik zostanie wydalony z rejsu na koszt własny (rodziców i opiekunów).
 5. Uczestnik (lub jego rodzice, opiekunowie) ponosi odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez niego podczas rejsu.
 6. Uczestnik powinien zaopatrzyć się w niezbędny ekwipunek (ubrania, obuwie, rzeczy osobiste)
 7. Uczestnik obozu w przypadku gdy nie posiada umiejętności pływania w stopniu dobrym obowiązany jest do przebywania na jachcie w kamizelce asekuracyjnej.
positive tabulation is really ebel beluga ladies stainless real vs fake job role specs.the modern design of rolex root beer 2018 replica is great.

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543