PL EN DE

SZKOLENIA i KURSY żeglarskie

Biuro żeglarskie „Błękitny Piotruś” specjalizuje się w organizacji intensywnych 7-dmio lub 14-sto dniowych kursów żeglarskich dla dzieci i dorosłych. Nasze kursy żeglarskie są otwarte dla wszystkich grup wiekowych, każdy jest u nas mile widziany. 

Na kurs mogą zapisać się zarówno osoby początkujące, zaawansowani żeglarze, jak i stare wilki morskie, które chcą przypomnieć jak to jest łapać wiatr w żagle i doszlifować umiejętności żeglowania. 

Szkolenia żeglarskie odbywają się na nowoczesnych, szybkich i zwrotnych jachtach Twister 780/ Raptor 26/Altra 27. Wszyscy kursanci i zawodowi żeglarze docenią komfort żeglowania na profesjonalnym sprzęcie, który pozwala w pełni skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. 

Mazurskie jeziora to doskonałe akweny na szkolenie żeglarskie, które pozwoli poczuć zew wspaniałej przygody jaką przeżywamy od lat i wcale nie chcemy jej kończyć. Przepiękne krajobrazy, dzikie brzegi oraz integracyjne ogniska to gwarancja dobrej zabawy i wesołej atmosfery przez cały okres kursu żeglarskiego. 

Już przed rejsem dostaniecie dedykowane materiały do nauki w formie PDF, które pozwolą Wam przygotować się do rejsu od strony teoretycznej. Nasze szkolenie żeglarskie to skondensowana dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwoli na otrzymanie patentu żeglarza jachtowego. 

Wszystkie organizowane kursy żeglarskie nauczą Was samodzielnie żeglować po dowolnym akwenie. Nauczycie się wszystkich niezbędnych praktycznych umiejętności oraz nabędziecie odpowiednią wiedzę teoretyczną, która wyrobi dobre nawyki oraz przyda się Wam w trakcie samotnego żeglowania. 

Przeżyjcie z nami niepowtarzalną przygodę, która zapadnie Wam w pamięć na długie lata i pozwoli cieszyć się uprawnieniami żeglarza jachtowego podczas rejsów z rodziną lub przyjaciółmi.

 

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543