PL EN DE
replica collection that features the best replica watches bahrain available on the market available online at low prices.luxury salvatore ferragamo 4590 fashion men belts has achieved the dream of getting the greatest quality of wrist watches.

Warunki płatności

JAK ZAPŁACIĆ ZA REJS, OBÓZ, KOLONIĘ, CZARTER?

  1. Po dokonaniu rezerwacji rejsu lub czarteru i podpisaniu odpowiedniej umowy, należy dokonać wpłaty na konto bankowe. Można to zrobić:​
    • za pośrednictwem bezpiecznej, komfortowej i szybkiej formy płatności elektronicznej świadczonej za pośrednictwem PayU S.A. Po dokonaniu rezerwacji w serwisie blekitnypiotrus.pl i podpisaniu umowy, dostaniesz link do płatności elektronicznej, po kliknięciu w który zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez PayU, rezerwacja dostanie status potwierdzona. Płatności należy dokonać do 2 dni po otrzymaniu linku. Po upływie tego czasu, link ulega dezaktywacji. Przez PayU można dokonać wpłaty jedynie za całość imprezy.
    • przelewem internetowym na konto bankowe Organizatora lub Agenta. Zaliczkę w wysokości 30% ceny imprezy (w przypadku czarteru 50%) należy wpłacić do 4 dni roboczych po otrzymaniu umowy. Następnie na 2 tygodnie przed rozpoczęciem rejsu/czarteru etc. należy wpłacić pozostałą kwotę
    • przekazem pocztowym
  2. Prosimy dokonać wpłaty dopiero po potwierdzeniu dostępności miejsc i otrzymaniu umowy.

 

KONTO – rejsy i szkolenia na Mazurach:

ING 42 1050 1764 1000 0090 3144 6587

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika, symbol rejsu oraz numer umowy.
 

DANE DO PRZELEWÓW:
S/Y Bonawentura Sp. z o.o.
ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

 

UWAGA
Jeśli potrzebujesz faktury za którąkolwiek z naszych usług, prosimy o wysłanie mailem danych do faktury w terminie 30 dni od momentu ostatecznej wpłaty.
Warunki płatności umieszczone są w warunkach uczestnictwa w imprezach turystycznych, które są integralnym elementem każdej umowy, którą zawieramy.

 


W przypadku dalszych pytań lub problemów z płatnością, prosimy kontakt telefoniczny pod numerem +48 (58) 345 45 43.


"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543