PL EN DE

Rejsy integracyjne na Mazurach

"Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń." W. Cejrowski

Impreza integracyjna w formie rejsu rekreacyjnego

Wypoczynek, sport i zabawa...To dzięki nim nasze rejsy rekreacyjne są znakomitym sposobem na integrację. Przygotowujemy je z myślą o tych wszystkich, którzy pragną przekonać się, jak wygląda prawdziwe żeglarstwo na Mazurach. Podczas ich trwania będzie można sprawdzić się na żaglach, zdobyć więcej praktyki, a przede wszystkim zmierzyć się z żywiołami, które będą nas otaczały. Odwiedzimy najpiękniejsze porty i zakątki Wielkich Jezior Mazurskich, spróbujemy regionalnych smakołyków, a wieczorami pobawimy się wspólnie śpiewając szanty.
Dodatkową atrakcją będzie nocleg na jachtach i zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych. Oczywiście dla chętnych zapewniamy nocleg w hotelach.

Rejsy Incentive i lojalnościowe

Jeśli chcesz wyróżnić swoich pracowników lub klientów i nie wiesz, w jaki sposób podziękować im za osiągnięcia w pracy lub też zmotywować ich do działania… Rejs typu Incentive będzie doskonałą dla nich nagrodą i motywacją. Podczas jego trwania nie tylko można wyróżnić najlepszych pracowników, ale także zmotywować ich do efektywniejszej pracy. Impreza Incentive pozwoli wzmocnić wzajemne relacje, stworzyć silną i zmotywowaną grupę, która będzie lojalna wobec firmy.

Integracja - Rejsy typu Team Building

Żeglarze jak nikt inny wiedzą doskonale, co to znaczy zgrany i skuteczny zespół, wszyscy bowiem mają wspólny jeden cel - może być nim zwycięstwo w regatach lub dopłynięcie do innego portu. Żeglowanie to typowy przykład pracy zespołowej, wymaga od wszystkich dobrej współpracy, integracji i większej wyobraźni – każda  nieprzemyślana decyzja na jachcie może przynieść niepożądane skutki. Podobnie jest w firmie, aby odniosła sukces, wszyscy muszą wspólnie działać dla jej dobra mając jasno określony cel.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • kompleksowe i wysokiej jakości usługi Żeglarskie,
  • elastyczne i indywidualne podejście do Klienta,
  • profesjonalną obsługę uczestników imprezy na wodzie i lądzie,
  • ciekawe programy imprez,
  • jachty tej samej klasy, np. Twister 780 Raptor 26, Altra 27 lub inne jednostki,
  • różne formy wyżywienia,
  • dodatkowe atrakcje w czasie imprez, m.in. koncerty zespołów szantowych, zabawy plenerowe….

Zapraszamy do kontaktu !

Galeria

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543