PL EN DE

Regaty na Mazurach

"Wiara we własne siły jest mostem łączącym oczekiwania, działania, wkład i wyniki."
Rosabeth Moss Kanter

Regaty doskonale sprawdzają się jako forma integracji pracowników firm, czy nawet paczki znajomych.

Poprzez przygodę, zabawę, ale także i współzawodnictwo można osiągnąć wiele celów.

Regaty łączą w sobie elementy współpracy, współzawodnictwa i integracji. Sportowa rywalizacja na jachtach wzmacnia w załogantach poczucie własnej wartości, a w momencie wygranej przynosi im niezastąpione poczucie, że ich ciężka praca zespołowa przyniosła rezultat w postaci zwycięstwa. Regaty doskonale sprawdzają się jako forma integracji pracowników firm, czy nawet paczki znajomych.

Proponujemy Państwu profesjonalną organizację regat na Mazurach w klasyfikacji:

 1. Regaty floty - w tego typu zawodach startuje wspólnie grupa jednostek pływających (od dwóch jednostek).
 2. Regaty meczowe - w każdym wyścigu rywalizują ze sobą tylko dwie jednostki, które ścigają się pod nadzorem arbitrów rozstrzygających w czasie wyścigu sporne kwestie dotyczące prawa drogi.
 3. Regaty zespołowe - w każdym wyścigu rywalizują ze sobą dwa zespoły liczące dwie lub więcej jednostek. Podobnie jak w regatach meczowych, sędziowanie odbywa się w trakcie wyścigu.

Naszym Klientom zapewniamy

 • kompleksowe i wysokiej jakości usługi Żeglarskie,
 • elastyczne i indywidualne podejście do Klienta,
 • profesjonalną obsługę uczestników imprezy na wodzie i lądzie,
 • jachty tej samej klasy, np. Twister 780, Raptor 26, Altra 27 lub inne jednostki,
 • szkolenie regatowe,
 • obsługę komisji regatowej,
 • zabezpieczenie regat przez WOPR,
 • przygotowanie trasy oraz rozstawienie boi,
 • pamiątkowe dyplomy i puchary dla uczestników regat,
 • catering,
 • dodatkowe usługi m.in. nocleg w Hotelach, pensjonatach lub na jachtach, koncert zespołu szantowego, zabawy plenerowe….

Zapraszamy do kontaktu !

Galeria

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543