PL EN DE

KOMPAS

Zmęczony? Znudzona? Szukasz wytchnienia i regeneracji?
A jednocześnie nie chcesz samej „laby”?
Rozwojowy weekend pod żaglami to może być dokładnie to, czego Ci potrzeba!

Czym jest kompas i co Tobie da?

Kompas pozwala określić pożądany kierunek. Mądre zatrzymanie i zastanowienie się, co jest w życiu naprawdę ważne i na czym nam zależy jest kluczowe, ale i często pomijane w codziennym pędzie. Na kompasowym weekendzie będziesz miał/a na to czas i przestrzeń.

Wiedza, czego się chce to nie wszystko! Trzeba jeszcze mieć odwagę po to sięgnąć. Poznaj swoje mocne strony, by wiedzieć, co wspiera Cię w realizacji marzeń i wyznaczonych celów. Zapominasz lub nie lubisz prosić o pomoc? Zastanowimy się, dlaczego i co możemy zyskać we współpracy z innymi. Samoświadomość, wsparcie i wzmocnienie są po to, by przejść do akcji! Nie bój się i podejmij wyzwanie, a sukces okaże się bliższy, niż sądzisz :)

Kompas to po prostu lepsze poznanie i zrozumienie własnego potencjału, określenie pożądanego kierunku zmian i marzeń oraz praca nad strategią, jak tego dokonać. To przyjemne połączenie żeglowania z rozwojem. Dla tych, którzy nie chcą uprawiać jachtingu przerzucając się jako balast z burty na burtę i dla tych, którzy nie chcą warsztatu przeżywać w sali szkoleniowej. Przyjemne i pożyteczne – duet doskonały!

 

dla firm / grup:

Coaching pod żaglami to ciekawa wersja firmowej imprezy. Możemy skupić się na integracji, budowaniu zespołu, doskonaleniu komunikacji albo innych, także bardziej konkretnych kompetencjach. Niezależnie od tematu nie zabraknie na pewno rekreacji na świeżym powietrzu i dobrej zabawy!

W ramach warsztatów możemy pracować między innymi nad:

  • mocnymi stronami,
  • komunikacją,
  • asertywnością,
  • zarządzaniem energią i emocjami,
  • zarządzaniem czasem,
  • empatią,
  • jakością współpracy,
  • zmianą – jak się w niej odnajdywać, jak nią zarządzać, jak skutecznie wprowadzać.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543