PL EN DE

Rejsy coachingowe

Brak chęci do działania ? A może chcesz się zmotywować, ale prezentacja na sali wykładowej to za mało ? Potrzebujesz więcej działania ?
Rozwiń się pod żaglami !

Rejsy z coachingiem i warsztatami, które proponujemy to połączenie rekreacji na wodzie z rozwojem. Samo żeglowanie staje się narzędziem do lepszego poznania samego siebie i doskonalenia współpracy z innymi. Poza tym w czasie sesji coachingowych pracujemy nad komunikacją, rozpoznawaniem i wspieraniem mocnych stron, rozwojem kompetencji liderskich, integracją osobistą i grupową.

W ramach warsztatów możemy pracować między innymi nad:

  • mocnymi stronami,
  • komunikacją,
  • asertywnością,
  • zarządzaniem energią i emocjami,
  • zarządzaniem czasem,
  • empatią,
  • jakością współpracy,
  • zmianą – jak się w niej odnajdywać, jak nią zarządzać, jak skutecznie wprowadzać.

 

Korzystamy z różnych metod i narzędzi, dobierając je w taki sposób, by były adekwatne i optymalnie służyły przede wszystkim osobom, które wspieramy w rozwoju, a także celom, które one przed sobą stawiają.

Rejs coachingowy to doskonały sposób na lepsze poznanie siebie – dookreślenie swoich mocnych stron i zalet oraz zrozumienie tego, jak tzw. długie ogony (używanie cechy, nawet tej najlepszej, ale w nadmiarze) wpływają na nasze funkcjonowanie.

Zapraszamy do kontaktu !

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543