PL EN DE

Kursy na Żeglarza Jachtowego - oferta dla młodzieży

Dwutygodniowy rejs wędrowny na Mazurach ze szkoleniem na patent Żeglarza Jachtowego, to idealna propozycja dla młodzieży od 14 roku życia. W trakcie rejsu zapewniamy naszym Kursantom przygotowanie teoretyczne i praktyczne z zakresu wiedzy wymaganej na patent. Mazurskie jeziora to doskonały akwen dla wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z wiatrem i wodą, a dzięki urokowi dzikich brzegów i kameralnych przystani, sprzyjają żeglarskiej zabawie oraz integracyjnym wieczorom z szantami przy ogniskach.

O doświadczenie żeglarskie nie musisz się martwić, bo zdobędziesz je u nas! Żeby popłynąć z nami nie musisz kompletować załogi, wystarczy, że znajdziesz w sobie zapał i chęć do zdobywania nowych umiejętności. Pełne teoretyczne i praktyczne szkolenie prowadzone jest przez uprawnionych Instruktorów według naszego autorskiego programu. Szkolenie teoretyczne odbywa się w trakcie rejsu w formie wykładów multimedialnych. Uczestnikom wysyłamy skrypt w postaci pliku PDF, napisany na potrzeby naszego autorskiego szkolenia. Materiały te zalecamy wydrukować i przywieźć ze sobą na kurs. Oczywiście najwięcej przyjemności sprawia szkolenie praktyczne, w którym duży nacisk kładziemy na wyrobienie w przyszłych żeglarzach dobrych nawyków, a także samodzielności w prowadzeniu jachtu oraz pewności siebie za sterem. Dużą uwagę przywiązujemy również do szkolenia z prowadzenia jachtu na silniku.

 

 

Sprawdź szczegóły oferty:

Galeria

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543