PL EN DE

Rejsy doszkalające dla dorosłych i studentów

Dla każdego, kto szuka odpowiednich dla siebie rozwiązań przygotowaliśmy rejsy doszkalające na nowoczesnych i bardzo wygodnych jachtach Twister 780/Raptor 26. Rejsy skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą pod nadzorem instruktora żeglarstwa nabrać wprawy i pewności siebie w samodzielnym prowadzeniu jachtu, i jednocześnie spędzić swój urlop na mazurskich szlakach.

W naszych rejsach biorą udział osoby pełnoletnie - załoga to ludzie tacy jak Ty. Nie musisz kompletować własnej załogi – możesz przyjechać na rejs sam lub możesz zabrać ze sobą przyjaciół. Formuła rejsu jest bardzo elastyczna, nie trzymamy się ściśle określonego planu. Wychodzimy poza stereotypowe szkolenie żeglarskie - słuchamy naszych Uczestników. Instruktor dostosowuje swoje działania do preferencji Załogi. Jeśli chcesz poćwiczyć podstawowe manewry pod żaglami i na silniku - nie ma problemu. Jeśli chcesz pobawić się żeglarstwem: spróbować jazdy na biegu wstecznym, pływać z zamkniętymi oczami - zrobisz to u nas. Liczymy na inwencję Załogi i stawiamy na dobrą zabawę ;-)

 

Sprawdź szczegóły oferty:

Galeria

"To profesjonalna firma. Cokolwiek zorganizują, robią to na 100%. Dobrze się z nimi pływa i pracuje, kto raz trafi na BP, ten nie chce już żeglować z nikim innym.
Sprzęt jest zadbany, a kadra starannie dobrana, każdy kto do niej trafi jest z tego dumny. Lubię to!"

~ Emilia Krystowczyk ~

"Spędziłem cudowny weekend pod żaglami.Tak mi się fartnęło że trafiłem na mega pogodę. Do tego pływałem najfajniejszą łódeczką jaką miałem okazję kiedykolwiek "KIEROWAĆ". Nie wiem jak to możliwe ale to, co słyszałem na kursie na patent o środku ożaglowania wypadającym w środku oporu bocznego było teorią, TERAZ poznałem ideał: Raptor 26 - jak dla mnie KWINTESENCJA mazurowania :)"

~ Marcin Staszak ~

"Też polecam. Znamy się od podstawówki. Współpracowaliśmy parę ładnych lat - także z czystym sercem gorąco polecam, bo ta firma trzyma jakość, a ich kursy na żeglarza to prawdziwe kursy - tam zdobędziesz umiejętności i doświadczenie a nie tylko papierek ;)"

~ Aleksandra Kułdo ~

"No więc było tak: ostatni tydzień spędziłem z Małżonką na pokładzie s/y "Bonawentura" na Wyspach Kanaryjskich. Panie, Panowie - to było coś! Absolutnie fantastyczny czas! Z tego miejsca pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, z którymi tam byliśmy za rewelacyjną atmosferę. (...) No i podziękowanie dla "Bonawentury" - to jest jacht, który ma w sobie jakiś Conradowsko-Londonowski czar i urok. Ludzi kochających żagle gorąco zachęcam do zawitania na jego pokładzie, uwierzcie mi: warto!"

~ Aleksander Kyc ~

"Kapitan elegancko radził sobie w trudnych warunkach pogodowych. W każdej sytuacji zachowuje opanowanie. Jest ciepłą osobą. Potrafi kreatywnie zagospodarować czas - pokazała nam ciekawe miejsca. Nabyliśmy wiele nowych umiejętności i podszkololiśmy się w sztuce żeglowania morskiego. Swoją grą na gitarze zapewniła super atmosferę na jachcie. Według nas Emilia jest bardzo dobrym Kapitanem z dużą wiedzą i odpowiedznim podejściem do załogi."

~ Aleksander, Anita, Paulina, Marcin, Michał, Nina, Julka, Zuza ~

Nasi partnerzy

Katalog 2016

Katalog 2016

Szkoła Żeglarstwa
dla dorosłych
i studentów

Pobierz  

Newsletter

S/Y Bonawentura Sp. z o.o. operator marki P.M.B.Ż
"Błękitny Piotruś"

Siedziba i biuro sprzedaży

ul. Uphagena 8
80-237 Gdańsk

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00 (pon. - pt.)

Kontakt

  biuro@blekitnypiotrus.pl

Rezerwacja telefonicznie

  +48 58 3454543